To'liq nomlanishi:"DILSHOD QANDOLAT FAYZ" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.12.2009Ro'yxatga olish raqami:02263Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.12.2009Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:100 000.00 сумHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:56290 - Ovqаtlаnishni tаshkil qilishning boshqа turlаriOPF:110 - Xususiy korxonaSOATO:1730412 - Farg‘ona viloyati, Marg‘ilonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlariOKPO:00000000

Полное наименование:"DILSHOD QANDOLAT FAYZ" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:09.12.2009Регистрационный номер:02263Дата перерегистрации:09.12.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56290 - Прочие виды организации питанияОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1730412 - Ферганская область, МаpгиланСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000