To'liq nomlanishi:"BIG EVER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.05.2025Ro'yxatga olish raqami:2822335Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:52100 - Omborlаrgа joylаsh vа sаqlаsh ("o'zpaxtasanoat" ajning mintaqaviy paxta terminallaridan tashqari)Tashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718233 - Samarqand viloyati, Samarqand tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BIG EVER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:19.05.2025Регистрационный номер:2822335Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718233 - Самаркандская область, Самаркандский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления