Тўлиқ номланиши:MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT SHAKLIDAGI "JMP INTERNATIONAL" QO`SHMA KORXONASI
Рўйхатдан ўтиш санаси:28.06.2007Рўйхатга олиш рақами:03/1135Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:28.06.2007Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:750 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46390 - Озиқ-овқат маҳсулотлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1724231501 - Сирдарё вилояти, Сирдарё тумани, СирдарёДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:28.06.2007Регистрационный номер:03/1135Дата перерегистрации:28.06.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:750 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46390 - Неспециализированная оптовая торговля продуктами питания, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724231501 - Сырдарьинская область, Сырдарьинский район, СыpдаpьяСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления