Тўлиқ номланиши:"O`ZBEKISTON POCHTASI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:25.08.2003Рўйхатга олиш рақами:10-001310Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:14.07.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:38 056 085 940.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:53100 - Оммавий қамров зонасида хизмат кўрсатиш бўйича мажбуриятлар асосидаги почта хизматиТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:03593 - Ўзбекистон Республикаси Рақамли технологиялар вазирлиги
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326030013813ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"O`ZBEKISTON POCHTASI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:25.08.2003Регистрационный номер:10-001310Дата перерегистрации:14.07.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:38 056 085 940.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:53100 - Почтовые услуги в соответствии с обязательствами по предоставлению услуг в зоне всеобщего охватаОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:03593 - Министерство цифровых технологий Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030013813Статус свидетельства НДС: