Рўйхатдан ўтиш санаси:19.05.2017Рўйхатга олиш рақами:519232Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:19.05.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:23.01.2026Устав капитали ҳажми:2 550 000 000.00 UZSҲолати:Банкротлик жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:43130 - Қидирув бурғулашТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1735401 - Қорақалпоғистон Республикаси, НукусДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:335010098478ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:19.05.2017Регистрационный номер:519232Дата перерегистрации:19.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.01.2026Размер уставного фонда:2 550 000 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:43130 - Разведочное бурениеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735401 - Республика Каракалпакстан, НукусСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335010098478Статус свидетельства НДС: