Рўйхатдан ўтиш санаси:05.01.2012Рўйхатга олиш рақами:006416-11Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:30.08.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:25.09.2024Устав капитали ҳажми:425 666 200.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:78300 - Ходимлар билан ишлаш бўйича бошқа ташкилотлар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726287 - Тошкент шаҳри, Яккасарой туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:05.01.2012Регистрационный номер:006416-11Дата перерегистрации:30.08.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.09.2024Размер уставного фонда:425 666 200.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:78300 - Деятельность прочих организаций по работе с персоналомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления