Рўйхатдан ўтиш санаси:18.05.2024Рўйхатга олиш рақами:2466681Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:05.12.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 000 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:25120 - Металл ешик ва деразалар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1703401 - Андижон вилояти, АндижонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:1 - Микро фирмаМулкчилик шакли:162Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:303010297020ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:18.05.2024Регистрационный номер:2466681Дата перерегистрации:05.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:25120 - Производство металлических дверей и оконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010297020Статус свидетельства НДС: