Рўйхатдан ўтиш санаси:17.06.1996Рўйхатга олиш рақами:1065-КҚайта рўйхатдан ўтиш санаси:24.10.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:14.05.2026Устав капитали ҳажми:601 281 200.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46750 - Кимёвий маҳсулотлар улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1703401 - Андижон вилояти, АндижонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:144Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:303010003121ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:17.06.1996Регистрационный номер:1065-КДата перерегистрации:24.10.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.05.2026Размер уставного фонда:601 281 200.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46750 - Оптовая торговля химическими продуктамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1703401 - Андижанская область, АндижанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:144 - Собственность открытых акционерных обществНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010003121Статус свидетельства НДС: