Тўлиқ номланиши:"ANDIJON TOTLI MEVALARI" FERMER XO‘JALIGI
Рўйхатдан ўтиш санаси:13.03.2017Рўйхатга олиш рақами:223Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:13.03.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:800 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:01240 - Данакли ва пўчоқли уруғи бўлган мевалар етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:130 - Фермер хўжалигиМҲОБТ:1703203553 - Андижон вилояти, Андижон тумани, АйрилишДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:Мулкчилик шакли:113Солиқ режими:0 - Айланмадан олинадиган солиқҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"ANDIJON TOTLI MEVALARI" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:13.03.2017Регистрационный номер:223Дата перерегистрации:13.03.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:800 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1703203553 - Андижанская область, Андижанский район, АйрилишСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления