Рўйхатдан ўтиш санаси:22.02.2023Рўйхатга олиш рақами:2095206Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:25.12.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:2 672 399 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:41201 - Қурилиш (бино ва иншоотлар)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710401 - Қашқадарё вилояти, ҚаршиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:303010230849ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"GROUP SOF CITY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.02.2023Регистрационный номер:2095206Дата перерегистрации:25.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 672 399 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010230849Статус свидетельства НДС: