Рўйхатдан ўтиш санаси:16.12.2008Рўйхатга олиш рақами:0717Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:24.06.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:447 830 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68310 - Кўчмас мулк билан оператсиялар бўйича агентликлар фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1714237 - Наманган вилояти, Чуст туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:16.12.2008Регистрационный номер:0717Дата перерегистрации:24.06.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:447 830 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68310 - Деятельность агентств по операциям с недвижимым имуществомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237 - Наманганская область, Чустский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления