Рўйхатдан ўтиш санаси:11.10.1995Рўйхатга олиш рақами:0Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:18.03.1994Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:21.01.2026Устав капитали ҳажми:1 694 308 812.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1710235 - Қашқадарё вилояти, Нишон туманиДБИДТ:06224 - "Ўзпахтасаноат" акциядорлик жамияти
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:310110008844ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:11.10.1995Регистрационный номер:0Дата перерегистрации:18.03.1994Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.01.2026Размер уставного фонда:1 694 308 812.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1710235 - Кашкадарьинская область, Нишанский районСООГУ:06224 - Акционерное общество "Узпахтасаноат"
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310110008844Статус свидетельства НДС: