Рўйхатдан ўтиш санаси:23.01.2015Рўйхатга олиш рақами:1944Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:09.07.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:36 626 065 417.51 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:10111 - Қушхоналарда мол сўйишТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1727250 - Тошкент вилояти, Пскент туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327100073788ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"SAXOVAT BROYLER" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:23.01.2015Регистрационный номер:1944Дата перерегистрации:09.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:36 626 065 417.51 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10111 - Забой скота на скотобойне, обработка или расфасовка мясаОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1727250 - Ташкентская область, Пскентский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327100073788Статус свидетельства НДС: