Тўлиқ номланиши:"FARG'ONA ELEKTR TARMOQLARI HUDUDIY KORXONASI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:21.01.1995Рўйхатга олиш рақами:1/01-24Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:10.11.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:41 439 700 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:35140 - Електр енергиясини сотишТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1730227 - Фарғона вилояти, Тошлоқ туманиДБИДТ:01074 - "Ҳудудий электр тармоқлари" акциядорлик жамияти
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:330160012924ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:21.01.1995Регистрационный номер:1/01-24Дата перерегистрации:10.11.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:41 439 700 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:35140 - Продажа электроэнергииОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1730227 - Ферганская область, Ташлакский районСООГУ:01074 - Акционерное общество "Региональные электрические сети"
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330160012924Статус свидетельства НДС: