Рўйхатдан ўтиш санаси:11.10.2016Рўйхатга олиш рақами:3348Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:11.10.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:20 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:43390 - Бошқа пардозлаш ишлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1714229815 - Наманган вилояти, Уйчи тумани, БирлашганДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:11.10.2016Регистрационный номер:3348Дата перерегистрации:11.10.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:43390 - Прочие отделочные работыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714229815 - Наманганская область, Уйчинский район, БирлашганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления