Рўйхатдан ўтиш санаси:23.01.1998Рўйхатга олиш рақами:01/330Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:01.11.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:08.05.2026Устав капитали ҳажми:931 026 000.00 UZSҲолати:Банкротлик жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:52100 - Омборларга жойлаш ва сақлаш ("ўзпахтасаноат" ажнинг минтақавий пахта терминалларидан ташқари)Ташкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1735230 - Қорақалпоғистон Республикаси, Тахтакўпир туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:335010000843ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:23.01.1998Регистрационный номер:01/330Дата перерегистрации:01.11.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:08.05.2026Размер уставного фонда:931 026 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1735230 - Республика Каракалпакстан, Тахтакупырский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335010000843Статус свидетельства НДС: