Рўйхатдан ўтиш санаси:20.08.2007Рўйхатга олиш рақами:003123-04Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:29.10.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:450 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:61100 - Симли алоқа хизматлари кўрсатишТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326020002237ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:20.08.2007Регистрационный номер:003123-04Дата перерегистрации:29.10.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:450 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020002237Статус свидетельства НДС: