Рўйхатдан ўтиш санаси:17.12.2019Рўйхатга олиш рақами:791709Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:23.04.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:2 025 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01132 - Полиз екинлари етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1714229 - Наманган вилояти, Уйчи туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"WARM WORLD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:17.12.2019Регистрационный номер:791709Дата перерегистрации:23.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 025 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01132 - Выращивание бахчевыхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714229 - Наманганская область, Уйчинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления