Тўлиқ номланиши:RESPUBLIKA YOSHLAR TADBIRKORLIGINI QO`LLAB-QUVVATLASH MARKAZI
Рўйхатдан ўтиш санаси:08.06.2016Рўйхатга олиш рақами:775Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:08.06.2016Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:Ҳолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:94990 - Бошқа тоифаларга киритилмаган аъзолик ташкилотлари фаолиятиТашкилий-ҳуқуқий шакл:270 - МуассасаМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79974 - Нoдaвлaт нoтижoрaт тaшкилoтлaр
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:152Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:08.06.2016Регистрационный номер:775Дата перерегистрации:08.06.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:94990 - Деятельность прочих членских организаций, не включенных в другие категорииОПФ:270 - УчреждениеСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79974 - Негосударственные некоммерческие организации
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:152 - Собственность общественных организацийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:Статус свидетельства НДС: