Рўйхатдан ўтиш санаси:24.09.2019Рўйхатга олиш рақами:763379Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:07.03.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:13.10.2025Устав капитали ҳажми:627 293 080.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46410 - Тўқимачилик товарлари улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726283 - Тошкент шаҳри, Сирғали туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"SLEEPTECH" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.09.2019Регистрационный номер:763379Дата перерегистрации:07.03.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.10.2025Размер уставного фонда:627 293 080.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46410 - Оптовая торговля текстильными товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления