Рўйхатдан ўтиш санаси:31.10.1996Рўйхатга олиш рақами:378-ГҚайта рўйхатдан ўтиш санаси:31.10.1996Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:27.04.2026Устав капитали ҳажми:948 405 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46750 - Кимёвий маҳсулотлар улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1727401 - Тошкент вилояти, НурафшонДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:327230002140ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:31.10.1996Регистрационный номер:378-ГДата перерегистрации:31.10.1996Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.04.2026Размер уставного фонда:948 405 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46750 - Оптовая торговля химическими продуктамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1727401 - Ташкентская область, НурафшонСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327230002140Статус свидетельства НДС: