Рўйхатдан ўтиш санаси:28.10.2019Рўйхатга олиш рақами:774601Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:13.09.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:315 949 400.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:93290 - Дам олиш ва кўнгил очишни ташкил етиш бўйича бошқа фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727253 - Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"MADANIY XORDIQ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.10.2019Регистрационный номер:774601Дата перерегистрации:13.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:315 949 400.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:93290 - Прочая деятельность по организации отдыха и развлеченийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727253 - Ташкентская область, Уртачирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления