Рўйхатдан ўтиш санаси:16.08.2017Рўйхатга олиш рақами:19959Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:16.08.2017Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:2 527 056 171.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:46760 - Бошқа оралиқ маҳсулотлар улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1703203 - Андижон вилояти, Андижон туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:303070016512ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"ANDIJON 1-SON PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:16.08.2017Регистрационный номер:19959Дата перерегистрации:16.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 527 056 171.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46760 - Оптовая торговля прочими промежуточными продуктамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1703203 - Андижанская область, Андижанский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303070016512Статус свидетельства НДС: