Рўйхатдан ўтиш санаси:31.01.2019Рўйхатга олиш рақами:676274Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:11.03.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:90 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатмаётган IT-Park резиденти:
ИФУТ:42990 - Бошқа тоифаларга киритилмаган бошқа муҳандислик иншоотлари қуришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726294 - Тошкент шаҳри, Чилонзор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"JNK GLONET" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:31.01.2019Регистрационный номер:676274Дата перерегистрации:11.03.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:90 000 000.00 сумСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:42990 - Строительство прочих инженерных сооружений, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000