Рўйхатдан ўтиш санаси:17.10.2022Рўйхатга олиш рақами:1991512Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:20.02.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:289 187 200.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:47760 - Ихтисослашган дўконларда гуллар ва бошқа ўсимликларТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727248 - Тошкент вилояти, Қибрай туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"THE AGRO DOCTOR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:17.10.2022Регистрационный номер:1991512Дата перерегистрации:20.02.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:289 187 200.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47760 - Розничная торговля в специализированных магазинах цветами и другими растениями, семенами, удобрениями, домашними животными (питомцами) и кормом для нихОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248 - Ташкентская область, Кибрайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления