Рўйхатдан ўтиш санаси:10.09.2009Рўйхатга олиш рақами:0307Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:10.09.2009Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:13.04.2022Устав капитали ҳажми:114 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:43299 - Бошқа тоифаларга киритилмаган қурилиш-монтаж ишлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1703203551 - Андижон вилояти, Андижон тумани, КуйганёрДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:10.09.2009Регистрационный номер:0307Дата перерегистрации:10.09.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.04.2022Размер уставного фонда:114 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:43299 - Прочие строительно-монтажные работы, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703203551 - Андижанская область, Андижанский район, Куйган - ярСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления