Тўлиқ номланиши:"XUSUSIY TADBIRKORLIK VA KICHIK BIZNESHI SUG’URTA YO’LI BILAN NIMOYA QILUVCHI “MADAD” AGENTLIGI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:11.08.1995Рўйхатга олиш рақами:699Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:02.01.2007Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:Ҳолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:65120 - Ҳаётни суғурталашдан ташқари суғурталашТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726287 - Тошкент шаҳри, Яккасарой туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:11.08.1995Регистрационный номер:699Дата перерегистрации:02.01.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:65120 - Страхование, кроме страхования жизниОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления