Рўйхатдан ўтиш санаси:14.02.2024Рўйхатга олиш рақами:2384699Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:27.12.2025Устав капитали ҳажми:2 000 000 000.00 UZSҲолати:Ихтиёрий тугатиш жараёнидаIT-Park резиденти:
ИФУТ:64920 - Кредит беришнинг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1714237 - Наманган вилояти, Чуст туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:14.02.2024Регистрационный номер:2384699Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.12.2025Размер уставного фонда:2 000 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:64920 - Прочие виды кредитованияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714237 - Наманганская область, Чустский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления