Рўйхатдан ўтиш санаси:12.01.2015Рўйхатга олиш рақами:1729Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.06.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:30.04.2025Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:01620 - Ҳайвонларни кўпайтириш соҳасидаги ёрдамчи фаолият турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718203 - Самарқанд вилояти, Оқдарё туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:12.01.2015Регистрационный номер:1729Дата перерегистрации:22.06.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:30.04.2025Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01620 - Вспомогательные виды деятельности по разведению животныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718203 - Самаркандская область, Акдарьинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления