Рўйхатдан ўтиш санаси:15.02.2011Рўйхатга олиш рақами:004882-05Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:29.03.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:883 994 070.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:20420 - Парфюмерия ва пардоз воситалари ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726280 - Тошкент шаҳри, Олмазор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"JANON TEASTY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.02.2011Регистрационный номер:004882-05Дата перерегистрации:29.03.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:883 994 070.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:20420 - Производство парфюмерных и косметических средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления