Рўйхатдан ўтиш санаси:01.07.2025Рўйхатга олиш рақами:2865925Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:03.10.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:500 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:32990 - Бошқа тоифаларга киритилмаган бошқа маҳсулотлар ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726262 - Тошкент шаҳри, Учтепа туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:01.07.2025Регистрационный номер:2865925Дата перерегистрации:03.10.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:32990 - Производство прочей продукции, не включенной в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления