Рўйхатдан ўтиш санаси:29.08.1995Рўйхатга олиш рақами:35Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:26.01.2001Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:30 001.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:77110 - Енгил автомобиллар ва енгил моторли транспорт воситалари ижараси ва лизингиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718224845 - Самарқанд вилояти, Паяриқ тумани, КўкдалаДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:29.08.1995Регистрационный номер:35Дата перерегистрации:26.01.2001Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:30 001.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77110 - Аренда и лизинг легковых автомобилей и легких моторных транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718224845 - Самаркандская область, Пайарыкский район, КокдалаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления