Рўйхатдан ўтиш санаси:23.04.2024Рўйхатга олиш рақами:2444133Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:200 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01420 - Йирик шохли қорамолларнинг бошқа зотларини ва буйволларни кўпайтиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1706258 - Бухоро вилояти, Шофиркон туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"EKONOM CHORVA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.04.2024Регистрационный номер:2444133Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01420 - Разведение прочих пород крупного рогатого скота и буйволовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706258 - Бухарская область, Шафирканский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления