Рўйхатдан ўтиш санаси:08.01.2018Рўйхатга олиш рақами:563157Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:21.09.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:31.10.2023Устав капитали ҳажми:580 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:47290 - Ихтисослашган дўконларда бошқа озиқ-овқат маҳсулотлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727253 - Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:08.01.2018Регистрационный номер:563157Дата перерегистрации:21.09.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:31.10.2023Размер уставного фонда:580 000 000.00 сумСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727253 - Ташкентская область, Уртачирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000