Рўйхатдан ўтиш санаси:01.03.2021Рўйхатга олиш рақами:958663Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:27.03.2023Устав капитали ҳажми:200 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:46410 - Тўқимачилик товарлари улгуржи савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1710207 - Қашқадарё вилояти, Ғузор туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"ZEWSTAR TEX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:01.03.2021Регистрационный номер:958663Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:27.03.2023Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46410 - Оптовая торговля текстильными товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710207 - Кашкадарьинская область, Гузарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления