Рўйхатдан ўтиш санаси:14.05.2020Рўйхатга олиш рақами:846297Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.03.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:10 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:31010 - Офис ва магазинлар учун мебел ишлаб чиқаришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1714242 - Наманган вилояти, Янгиқўрғон туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"AVTO CHECK PLUS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.05.2020Регистрационный номер:846297Дата перерегистрации:04.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:31010 - Производство офисной и магазинной мебелиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714242 - Наманганская область, Янгикурганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления