Тўлиқ номланиши:"O`ZTRANSGAZ" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:28.09.2001Рўйхатга олиш рақами:11-000843Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.09.2024Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:625 517 359 272.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:49500 - Қувурлар орқали юк ташишТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726290 - Тошкент шаҳри, Яшнобод туманиДБИДТ:01104 - “Ўзтрансгаз” акциядорлик жамияти
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326040008268ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"O`ZTRANSGAZ" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:28.09.2001Регистрационный номер:11-000843Дата перерегистрации:04.09.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:625 517 359 272.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:49500 - Транспортирование по трубопроводуОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:01104 - Акционерное общество “Узтрансгаз”
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326040008268Статус свидетельства НДС: