Рўйхатдан ўтиш санаси:27.11.2018Рўйхатга олиш рақами:652883Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:05.04.2022Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:16.06.2022Устав капитали ҳажми:290 100 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:47790 - Илгари истеъмолда бўлган товарлар чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"EYFEL PARFUM" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.11.2018Регистрационный номер:652883Дата перерегистрации:05.04.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.06.2022Размер уставного фонда:290 100 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47790 - Розничная торговля в магазинах товарами, бывшими в употребленииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления