Рўйхатдан ўтиш санаси:19.06.2010Рўйхатга олиш рақами:22/1Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:12.01.2018Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:769 018 807 500.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:64190 - Пул-кредит воситачилигининг бошқа турлариТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:05604 - "ORIENT FINANCE" хусусий акциядoрлик тижoрaт бaнки
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326020005441ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"ORIENT FINANS BANK" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:19.06.2010Регистрационный номер:22/1Дата перерегистрации:12.01.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:769 018 807 500.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:64190 - Другие виды денежно-кредитного посредничестваОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:05604 - Частный акционерно-коммерческий банк "ОРИЕНТ ФИНАНС"
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020005441Статус свидетельства НДС: