Рўйхатдан ўтиш санаси:02.07.2009Рўйхатга олиш рақами:003455-05Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:08.11.2023Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:Ҳолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:85420 - Олий таълимТашкилий-ҳуқуқий шакл:270 - МуассасаМҲОБТ:1726280 - Тошкент шаҳри, Олмазор туманиДБИДТ:01354 - "Ўзaвтoсaнoaт" акциядoрлик кoмпaнияси
Солиқ тўловчи тури:1 - Давлатга алоқадор ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:161Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326090022483ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:02.07.2009Регистрационный номер:003455-05Дата перерегистрации:08.11.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:85420 - Высшее образованиеОПФ:270 - УчреждениеСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:01354 - Акционерная компания "Узавтосаноат"
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090022483Статус свидетельства НДС: