Рўйхатдан ўтиш санаси:02.05.2019Рўйхатга олиш рақами:718253Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:10.06.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:50 566 263 890.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01112 - Дуккакли екинлар етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1718216 - Самарқанд вилояти, Қўшработ туманиДБИДТ:08004 - Қизилмия ва бошқа доривор ўсимликларни етиштириш ва қайта ишлаш ташкилотлари уюшмаси
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:2 - Кичик корхонаМулкчилик шакли:162Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:318140098913ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:02.05.2019Регистрационный номер:718253Дата перерегистрации:10.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:50 566 263 890.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01112 - Выращивание бобовых культурОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718216 - Самаркандская область, Кошрабадский районСООГУ:08004 - Ассоциация организаций по производству и переработке солодки и других лекарственных растений
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318140098913Статус свидетельства НДС: