Рўйхатдан ўтиш санаси:04.07.2019Рўйхатга олиш рақами:740545Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:04.07.2019Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:1 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01240 - Данакли ва пўчоқли уруғи бўлган мевалар етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:140 - Дехқон хўжалиги (юридик шахс шаклида)МҲОБТ:1730230855 - Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани, МингтутДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:04.07.2019Регистрационный номер:740545Дата перерегистрации:04.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:140 - Дехканское хозяйство (с образованием юридического лица)СОАТО:1730230855 - Ферганская область, Узбекистанский район, МингтутСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления