Тўлиқ номланиши:"BRIO GROUP" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Рўйхатдан ўтиш санаси:04.11.2016Рўйхатга олиш рақами:009601-09Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:08.08.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:34 740 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:63110 - Маълумотларни жойлаштириш ва ишлов бериш бўйича хизматларТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726266 - Тошкент шаҳри, Юнусобод туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:3 - Ўрта корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326030038893ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Полное наименование:"BRIO GROUP" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:04.11.2016Регистрационный номер:009601-09Дата перерегистрации:08.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:34 740 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:63110 - Услуги по размещению и обработке данныхОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030038893Статус свидетельства НДС: