Рўйхатдан ўтиш санаси:13.07.2022Рўйхатга олиш рақами:1985047Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:09.02.2026Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:5 303 259 259.40 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:66190 - Суғурталаш ва нафақа таъминотидан ташқари молиявий хизматлар кўрсатиш бўйича бошқа ёрдамчи фаолиятТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726269 - Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:13.07.2022Регистрационный номер:1985047Дата перерегистрации:09.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 303 259 259.40 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:66190 - Прочая вспомогательная деятельность по предоставлению финансовых услуг, кроме страхования и пенсионного обеспеченияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления