Тўлиқ номланиши:"INSON" AKSIYADORLIK JAMIYATI SUG'URTA TASHKILOTI
Рўйхатдан ўтиш санаси:12.05.2010Рўйхатга олиш рақами:82Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:24.12.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:85 751 457 400.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:65120 - Ҳаётни суғурталашдан ташқари суғурталашТашкилий-ҳуқуқий шакл:153 - Акциядорлик жамиятиМҲОБТ:1726277 - Тошкент шаҳри, Шайхонтохур туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри
Солиқ тўловчи тури:2 - Хусусий ташкилотларКорхона тоифаси:4 - Йирик корхонаМулкчилик шакли:100Солиқ режими:1 - ҚҚСҚҚС гувохномаси рақами:326050017282ҚҚС гувохномаси ҳолати:

Дата регистрации:12.05.2010Регистрационный номер:82Дата перерегистрации:24.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:85 751 457 400.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326050017282Статус свидетельства НДС: