Рўйхатдан ўтиш санаси:01.06.2020Рўйхатга олиш рақами:853203Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:01.06.2020Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:22.04.2024Устав капитали ҳажми:5 000 000.00 UZSҲолати:Бошқа корхона таркибига қўшилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:47290 - Ихтисослашган дўконларда бошқа озиқ-овқат маҳсулотлари чакана савдосиТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1712401 - Навоий вилояти, НавоийДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"LONDON-BRIDGE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:01.06.2020Регистрационный номер:853203Дата перерегистрации:01.06.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.04.2024Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712401 - Навоийская область, НавоиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления