Рўйхатдан ўтиш санаси:22.02.2013Рўйхатга олиш рақами:4261Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:22.02.2013Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:85 000 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:01131 - Сабзавотлар етиштиришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727237576 - Тошкент вилояти, Зангиота тумани, НазарбекДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"SARNAZAR AGRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.02.2013Регистрационный номер:4261Дата перерегистрации:22.02.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:85 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727237576 - Ташкентская область, Зангиатинский район, НазарбекСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления