Рўйхатдан ўтиш санаси:12.08.2015Рўйхатга олиш рақами:5350Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:12.08.2015Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:09.04.2025Устав капитали ҳажми:100 000 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:68202 - Yashаshgа yaroqsiz joylаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1727265828 - Тошкент вилояти, Тошкент тумани, ҲасанбойДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Дата регистрации:12.08.2015Регистрационный номер:5350Дата перерегистрации:12.08.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:09.04.2025Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68202 - Аренда и управление нежилыми помещениямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265828 - Ташкентская область, Ташкентский район, ХасанбайСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления