Рўйхатдан ўтиш санаси:12.03.2003Рўйхатга олиш рақами:08-000790Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:13.06.2025Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Адлия вазиpлигиФаолиятни тугатиш санаси:19.09.2025Устав капитали ҳажми:282 350 000.00 UZSҲолати:Банкротлик асосида тугатилганIT-Park резиденти:
ИФУТ:71120 - Муҳандислик изланишлари соҳасидаги фаолият ва бу соҳаларда техник маслаҳатлар беришТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1726287 - Тошкент шаҳри, Яккасарой туманиДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"BREEGS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.03.2003Регистрационный номер:08-000790Дата перерегистрации:13.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.09.2025Размер уставного фонда:282 350 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71120 - Деятельность в области инженерных изысканий и предоставление технических консультаций в этих областяхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления