Рўйхатдан ўтиш санаси:12.02.2021Рўйхатга олиш рақами:951004Қайта рўйхатдан ўтиш санаси:12.02.2021Рўйхатга олувчи орган:Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитасиФаолиятни тугатиш санаси:Устав капитали ҳажми:500 000.00 UZSҲолати:Фаолият кўрсатаётган ҳамда солиқ мажбуриятларига эгаIT-Park резиденти:
ИФУТ:63990 - Бошқа тоифаларга киритилмаганТашкилий-ҳуқуқий шакл:152 - Масъулияти чекланган ёки қўшимча масъулиятли жамиятМҲОБТ:1733401 - Хоразм вилояти, УрганчДБИДТ:79994 - Дaвлaт вa хўжaлик бoшқaруви oргaнлaри тaркибигa кирмaгaн тaдбиркoрлик субъeктлaри

Полное наименование:"AC XORAZM" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.02.2021Регистрационный номер:951004Дата перерегистрации:12.02.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.06.2025Размер уставного фонда:500 000.00 сумСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:63990 - Прочая деятельность по информационному обслуживанию, не включенная в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1733401 - Хорезмская область, УргенчСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000